Ik wil Nederlands leren

Kun jij hulp gebruiken bij het leren van de Nederlandse taal? Of bij lezen en schrijven? Dan is een taalmaatje van het Taalhuis Westland iets voor jou!

Wat is een taalmaatje?
Een taalmaatje is een vrijwilliger. Hij/zij helpt jou beter Nederlands te praten. Samen doen jullie leuke dingen. Jullie gaan bijvoorbeeld naar de markt of naar een tuincentrum. Zo leer je op een leuke manier de Nederlandse taal.

Bij Taalhuis Westland zijn er ook activiteiten. Zoals een taalcafé. In groepjes praat je met hulp van een taalvrijwilliger over een onderwerp. Iedereen praat mee. Ook als u nog maar een beetje Nederlands spreekt. Hier ontmoet u andere mensen die ook Nederlands leren. En natuurlijk staat er een kopje koffie of thee voor u klaar.

Taalmaatje nodig?
Wil jij graag een taalmaatje? Als de bibliotheek open is kom je langs bij de taalbalie. 

Taalcafés

Coronamaatregelen

Wil je weten wat wel en niet mag door Corona? Klik op de oranje knop voor alle regels. 

Alle regels

Agenda Taalhuis Westland

Thuis Nederlands leren

Cultuur zonder grenzen