image-01image-02image-03

Openingstijden Westlandse Bibliotheken

Agenda

08.02.12 Filmavond 'De storm'
Film naar het boek '1953'van Rik Launspach.
10.02.12 Gezondheidsmarkt
Informatie over gezondheid, voeding en bewegen voor senioren.
15.02.12 Lezing Rik Launspach
Rik Launspach te gast in Bibliotheek Naaldwijk

Nieuws

Verslag van lezing Aaf Brandt Corstius
Aaf Brandt Corstius in Bibliothek De Lier Op de dag dat ons kroonprinselijk paar 10 jaar...
Filmavond 'De storm'
Filmavond 'De storm' Woensdag 8 februari om 20.00 uur wordt in Bibliotheek 's-Gravenzande de film 'De storm'...
Rik Launspach in Bibliotheek Naaldwijk
Rik Launspach te gast in Bibliotheek Naaldwijk Schrijver/acteur Rik Launspach is op woensdag 15 februari te gast...

Aquabrowser

Met behulp van Aquabrowser kunt u boeken en andere materialen zoeken en aanvragen in alle Openbare Bibliotheken

RSS Feeds

rss Nieuws

rss Agenda

PDF Afdrukken E-mailadres

Nieuw bij Bibliotheek Westland: Nu ook online betalen via uw eigen bank met iDeal!

ideal2

Heeft u bij de bibliotheek nog een te betalen bedrag openstaan voor leengeld, telaatgeld, aanvraagkosten e.d.? Wilt u een tegoed storten? Voortaan bent u voor uw betalingen niet langer alleen aangewezen op (contante) betaling bij de Klantenservice in uw bibliotheek of de betaalautomaat (Bibliotheek Naaldwijk), u kunt nu ook gebruik maken van iDeal! Via iDeal kunt u ook openstaande contributiegelden betalen (n.a.v. de ontvangen acceptgiro).
Op uw eigen pc thuis makkelijk online betalen.

 

Hoe werkt het?
- Kies op de homepage onder het kopje 'Service' voor 'Mijn Gegevens'
- Voer hier uw lenerspasnummer en uw pincode in (dit zijn 4 cijfers, bestaande uit uw geboortedag en de laatste 2 cijfers van uw geboortejaar. Voorbeeld: 3 mei 1990 heeft pincode 0390).
- Kies voor 'Details financiële posten'. U krijgt nu een overzicht van de openstaande, nog te betalen bedragen. Ook wordt hier de mogelijkheid geboden een deposito (tegoed) te storten voor toekomstige betalingen.
- Via de knop 'Betalen via iDeal' start de online betaling, via een link naar uw eigen bank. Vervolgens verloopt de betaling zoals u gewend bent van het telebankieren: u logt in met uw eigen gebruikersnaam en wachtwoord, en de betaling wordt geaccordeerd met een TAN-code. De gang van zaken hierbij verschilt van bank tot bank. U krijgt direct te zien of  de transactie is gelukt.
- Het minimumbedrag voor een betaling is € 5,00.
 - Als u een hoger bedrag overmaakt dan u eigenlijk moet betalen wordt het resterende bedrag automatisch bijgeschreven op uw deposito (tegoed). Met dit deposito kunnen toekomstige telaatgelden, leengelden e.d. automatisch worden betaald.

 

terug